Müşteri Hizmetleri : 0(232) 255 0 111

Türkiye'nin Halı Yıkama ve Temizik Çözümleri markası olan Halı Yıkama Dünyası®

Gelişmiş ekipman altyapısı ile profesyonel temizlik çözümleri sunar.

 

"Halı Yıkama ve Temizlik Çözümlerimiz"

Halı Yıkama Dünyası olarak , kaliteli hizmet anlayışımızı teknoloji ve uzman ekibimiz ile sürekli geliştirmekte ve sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için sürekli yenilikleri takip etmekteyiz.

 

Temizlik Çözümleri konusunda İzmir'de konutlar ile sektörel firmalara ve kurumlara kaliteli, işlevsel çözümler sunan ekibimiz, İzmir genelinde oluşan portföyü ile dikkat çekiyor. Halı Yıkama, Koltuk Yıkama, Yorgan ve Battaniye Yıkama, Yerinde Halı Yıkama, Saçak ve Overlok Tamiri, Temizlik ve İlaçlama, Kuru Temizleme, El Halısı Yıkama, Step Halı, Hereke-Bünyen-Milas-Isparta-İran Halısı Yıkama ihtiyaçlarını bizimle çözen müşterilerimiz, Karşıyaka, Konak, Balçova, Alsancak, Narlıdere, Bostanlı, Mavişehir, Çiğli, Karabağlar, Buca, Şirinyer, Yeşilyurt, Hatay, Üçyol, Karataş, Mithatpaşa, Güzelyalı, İnciraltı, Kahramanlar, Gaziemir, Göztepe, Bahçelievler, Bozyaka, Eski İzmir, Evka3, Bayraklı, Özkanlar, Manavkuyu, Altıntaş, Bayramyeri, Eşrefpaşa, Yağhaneler, İşçievleri, Poligon, Üçkuyular, Urla, Güzelbahçe, Çeşme ve Güzelyalı gibi İlçe ve semtlerimizde, Halı Yıkama Dünyası kalitesinin ve istikrarlı hizmetin ayrıcalığını yaşıyorlar.

Önceliğimizi müşteri odaklı belirleyip sürekli daha iyiye ulaşmak için tam zamanında hizmet verebilmek amacı ile sürekli çalışmakta ve kendimizi ve kadromuzu geliştirmekteyiz.

Halı Yıkama Dünyası topluluğu olarak yönetim kurulu ve her düzeyde çalışan kadromuz ile hizmet ve üretim alanlarında'da profesyonel yönetici ekibimiz ile birlikte gücümüzü ve hizmet kalitemizi belirtmekten onur duyarız.